Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga

Úvodní duel zvládli, přestože se soupeř ani za nepříznivého skóre nevzdával. Obránce IBK-Notorics Lukáš Nekuda přiblížil vstup svého mužstva do Hummel Open Game a promluvil také o dalších turnajových záměrech IBK.

Jak z pohledu týmu hodnotíš první utkání proti BushBandu?
Docela dobrý výsledek. Nebyli jsme sehraní, proto byla první polovina taková rozpačitá. Ve druhé části jsme už začali lépe kombinovat a nebylo to tak tragické.

První poločas skončil 1:0 díky vašemu gólu v závěrečných minutách. Vyhovuje ti, když je skóre dlouho nulové?
Tady na turnaji to je celkem jedno, protože může během chvíle padnout klidně pět gólů. Nerozhodná polovina vůbec nic neznamená.

Minulý týden jsi hrál na mládežnickém Hummel Open Game za juniory Bulldogs. Jaký vidíš největší rozdíl mezi oběma kategoriemi?
S Bulldogs hlavně máme nějaký herní plán. V juniorech se dlouhodobě věnujeme naší systematické práci. Tady jde naopak hlavně o srandu, a abychom si zahráli.

Máš povědomí o soupeřích, na které narazíte v dalších zápasech základní skupiny?