Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

Florbalisté Pohořelic si na turnaji amatérů připsali z úvodních tří duelů šest bodů. Jednotlivá střetnutí či výkony rozhodčích popsal jeden z nejaktivnějších útočníků mužstva Petr Lenner.

Jak hodnotíte dosavadní průběh Hummel Open Game?
Zatím jsme odehráli tři zápasy s bilancí dvě výhry a jedna prohra. Prohráli jsme 4:7 s minulými vítězi turnaje (Pacovští Honzíci). I když jsme byli podle mého lepší, přehráli nás technicky. V utkání proti Ham&Axe jsme byli výrazně lepší a měli jsme více šancí. Bohužel nám úplně nesedí povrch a nejsme tak sehraní, protože tým je složený z hráčů působících v různých klubech. Uvidíme, co přinesou další zápasy.

Co říkáte na organizační stránku turnaje?
Organizace je na dobré úrovni. Jenom včera náš zápas pískali rozhodčí, kteří se nedokázali domluvit na uznání gólu. Jeden řekl, že branka neplatí, druhý ji naopak uznal. Pak se názory míchaly asi deset minut, než se situace nějak vyřešila.

Jak jste trávili první turnajový večer?
My jsme z nedalekých Pohořelic, takže jsme na noc jeli domů. Každý měl svůj individuální program.

V Brně poslední dobou panují třicetistupňová vedra. Jak se hraje v takovýchto podmínkách?
Zatím jsme hráli na Hattricku a na Startu. Včera na Hattricku bylo hrozné dusno, tam by prostě byla potřeba klimatizace. Na Startu je vzduch mnohem lepší. Teď se jdeme zchladit na Riviéru.

Tento článek si četlo již: 1386 čtenářů
autor: Michal Jilka

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2015 - 2016 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic